prefabrik | prefabrik ev | prefabrik evler |prefabrik ev modelleri | prefabrik ev fiyayları | prefabrik ev resimleri | tekirdağ prefabrik ev | tekirdağ prefabrik villa | tekirdağ prefabrik ev fiyayları

prefabrik | prefabrik ev | prefabrik evler |prefabrik ev modelleri | prefabrik ev fiyayları | prefabrik ev resimleri | tekirdağ prefabrik ev | tekirdağ prefabrik villa | tekirdağ prefabrik ev fiyayları

ataş çelik yapı prefabrik
ÇELİK EV    

tekirdağ prefabrik, çorlu prefabrik, ataş inşaat, çelik ev, edirne prefabrik, ucuz prefabrik, tekirdağ çelik ev, tekirdağ inşaat, prefabrike ev fiyatları, ucuz ev, yapı çeliği, endüstriyel çelik yapılar, çelik çatı,

CSS-Yatay Açılır Menü
PREFABRİK  EV   

prefabrik ev, prefabrik ev fiyatlari, prefabrik ev firmalari, prefabrik ev modelleri, iki katli prefabrik ev fiyatlari, prefabrik evler

CSS-Yatay Açılır Menü
konteyner    

tekirdağ saray da satılık konteyner | kırklareli satılık konteyner | silivride satılık konteyner | ikinci el konteyner keşan | tekirdağ konteyner limanı | sahibinden satılık 2.el konteyner fiyatlarkı | konteyner evler | çerkezköy'de ikinci el konteyner fiyatları

  SIK SORULAN SORULAR

 Ataş çelik Yapım Tekniği Nedir?

Ataş çelik yapı hafif çelik bükme profil ile oluşturulan panelize taşıyıcı sistem ile inşa edilmektedir.

Ataş çelik Yapılarında Kullanılan Malzemeler İthal mi Ediliyor?
Hayır. Ataş çelik yapılarını oluşturan galvanizli sac, uluslararası standartlarda Türkiye’de mevcuttur. Tüm profil bükme işlemi yine Türkiye’de yapılmaktadır. Kullanılan vida, bulon ve diğer bağlantı elemanları, standartlarına uygun olarak Türkiye’de üretilmektedir. Bunun yanısıra dış cephe kaplaması, çatı kaplaması ve diğer malzemeler Türkiye’den temin edilebilmektdir.

Ataş çelik yapı Sistemleri Betonarmeye göre Daha mı Güvenlidir?
Evet. Ataş çelik yapı evleri, betonarme yapılara göre daha hafif olduğu için, deprem kuvvetine daha az maruz kalmaktadır. Çelik yapı elemanları, betonarme gibi kırılgan olmayıp, sünek bir davranış gösterdiği için, deprem kuvvetine daha dayanıklıdr. Ataş çelik yapı evleri, deprem ve rüzgara karşı Türkiye deprem şartnamesi ‘ve uluslar arası şartnamelerin gereklerine göre tasarlanmıştr.

Ataş çelik yapı Sistemlerinin Ömrü Ne Kadardır?
Ataş çelik yapı evlerinde kullanılan kaplama malzemeleri, üretici firmanın verdiği garantiye sahiptir. Çelik konstrüksiyon için yapılan tasarım hesapları, tüm diğer binalarda 60 yıllık ekonomik ömür düşünülürken çelik sistemde 200-300 yıl düşünülmektedr.

İstenilen Her Yere Ev Yapabiliyor musunuz?
Gerekli imar prosedürlerine uygun olduğu sürece, yurtiçi ve yurtdışında istenilen her yere ev yapabilmekteyz.

Kapı ve Pencere Doğramaları Nasıl Yapılıyor?
İsteğe göre PVC, ahşap, alüminyum, demir doğrama vs. istenilen her tür kapı ve pencere doğraması uygulanabilmektedir. isteğe göre pencerelere panjurda eklenebilmektedr.

Ataş çelik yapı  Evleri İçin Nasıl Garanti Veriyorsunuz?
Kullanılan malzemelerin garantisi, üretici firma tarafından verilmektedir. Çelik ise Erdemir Demir Çelik Fabrikası’nın uluslararası garantisine sahiptir. Ataş çelik yapıevinizin üretim ve montaj hatalarına karşı yürürlükteki mevzuat çerçevesinde garanti vermektedr.

Ataş çelik yapı Sistemi Sadece Belli Tip Projelerde mi Kullanılabilir?
Hayır. Ataş çelik yapı konut sistemleri ile çok farklı projelerde kolaylıkla uygulanabilir. Dilerseniz Ataş çelik yapı projelerinden birisini beğenebilir, yada isteklerinize göre farklı bir proje çizdirebilirsiniz. Bunlarla beraber isterseniz sizin getireceğiniz mimari projede uygulanablir.

Evi Sadece Anahtar Teslimi mi Almak Zorundayım, Zorunlu Değilsem Satın  Alabileceğim Aşamalar Nelerdir?
Ataş çelik yapı da standart bir uygulamayı tercih etmek zorunluluğu yoktur. Konutu isterseniz her şey dahil olacak şekilde anahtar teslimi alabilirsiniz, isterseniz kaba şeklinde teslimatta talep edebilirsinz.

Evin Temelini Kendim mi Yapmak Zorundayım?
Hayır. Evinizin temelini isterseniz kendiniz yapabileceğiniz gibi dilerseniz evin temel su başmanına kadar, projelendirilip Ataş çelik yapı tarafından yapılabilmektdir.

Ataş çelik yapı Tarafından Yapılan Evlerin Maliyeti Ne Kadardır?
Ataş çelik yapı evlerinin fiyatları, sizin seçeceğiniz kaplama malzemelerine göre belirlenmektedir. Eviniz, aynı kalitedeki betonarme bir evde daha ekonomik olacaktr.

Sonradan Kat ve Oda İlavesi Yapılabiliyor mu?
Hayır. Yatayda, Ataş çelik yapı Konut Sistemleri, Ataş çelik yapı  kontrolünde olmak suretiyle oda ilavesi yapılabilmektedr.

Ataş çelik yapı  Evleri Kaç Katlı Olabilir?
Mimari uygunluğa göre 4 kata kadar mümkündür. En uygun ve ekonomik çözümlere ise 2-3 katta ulaşılmaktadır.

Ataş çelik yapı Sistemleri Sadece Konut Tipi Yapılarda mı Uygulanabiliyor?
Hayır. Az katlı ticari yapılarda ve küçük ölçekli sanayi yapılarında da kullanılmaktadır. Ayrıca Ataş çelik yapı sistemi, geçici konutlar, şantiye binaları,ön üretimli prefabrik konut ve çok katlı yapılar için rahatlıkla kullanılabilmektdir.

Evin Büyüklüğü Ne Kadar Olabiliyor?
Evinizin büyüklüğü tamamen size bırakılmıştır. Ataş çelik yapı teknolojisi, 40m2 büyüklüğündeki konuttan, 450m2 büyüklüğündeki villaya kadar her büyüklükte eve rahatlıkla uygulanabilmektdir.

Bir Evin İnşaatı Ne Kadar Zamanda Bitiyor?
Ruhsat alındıktan ve temel betonu tamamlandıktan sonra 45gün içerisinde tamamlanıp teslim edilmektedr.

Kullanılan Malzemeler Standartlara Uygun mudur?
Ataş çelik yapı evlerinde uluslar arası (AlSI, ASTM, ISO, ve DIN) standartlarına. v.e.. TSE’ye uygun malzeme üreten ve satan firmalardan malzeme temini yapılmaktadr.

Evimi İleride başka Bir Yere Taşıyabilir miyim?
Hayır. İnşa edildikten sonra sökülüp, başka bir yere taşınması mümkün değildr.

Ev Yapıldıktan Sonra Duvarlarının Yerlerinde Değişikli Yapabiliyor muyum?
Sadece taşıyıcı olmayan bölme duvarlarda, Ataş çelik yapı  onayı dahilinde değişiklik yapılabilmektdir.

Isıtma Mekanik ve Elektrik Tesisatı Nasıl Olmalıdır?
Isıtma sistemi olarak kombi, bulunduğunuz yere göre doğalgaz, LPG veya akaryakıt kullanılabilir, radyatörlere pompalama sistemiyle bacalı yapılan soba ile de tüm binanın ısıtma sorunu giderilebilmektedir. Mekanik ve elektrik tesisat boruları, duvar ve tavan içerisinde proje aşamasında belirlenerek sorunsuz şekilde monte edilebilmektedr.

Sonradan iç ve Dış Kaplamasında Değişiklik Yapılabiliyor mu?
Evet, isterseniz iç ve dış kaplamasında değişiklikler yapılabilmektedr.

Sonradan İlave Kapı ve Pencere Açmak Mümkün mü?
Ataş çelik yapı‘nın değerlendirmelerinde taşıyıcı sisteme zarar vermeyecek ve zayıflatmayacak şekilde kapı ve pencere açılabilmektedr.

Şömine ve Barbekü Yapılabiliyor mu?
Evet, şömine ve barbekü, çelik taşıyıcı sistemin etkilenmemesi için gerekli ısı yalıtımı uygulanarak yapılabilmektedr.

Çok Soğuk veya Sıcak İklimde Yaptıracağım Evin Yalıtımı Nasıl Olacak?
Isı yalıtım özellikleri, evinizin yapılacağı yerin iklim özelliklerine göre hesaplanmakta ve duruma en uygun yalıtım malzemeleri kullanılmaktdır.

Ödemelerde Nasıl Bir Kolaylık Sağlıyorsunuz?
Firmamızın çalışmakta olduğu bankalar ile olan anlaşması çerçevesinde müşterilerimize kredi olanağı ve %50 Peşin kalan 2 ay vadeli çek ile ödeme imkanı sağlamaktyız.

çelik ev modelleri inceleçift kat prefabrik ev modelleri tek katlı prefabrik ev modelleriyapım aşamaları izle

 ATAŞ ÇELİK YAPI  Sanayi İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. © 2011

Adres :  İstanbul Bulvarı Çakırağa sokak  Menekşe Evler Sitesi No:18 Merkez/Tekirdağ
Tel :0282 231 24 24   |   Fax :0282 231 24 21   |   Mail :info@atascelikyapi.com